Polskie Biuro Administracyjne E&P Novotni

📍 Belastingadviseurs in Zwaagdijk-Oost

9.8

Polskie Biuro Administracyjne E&P Novotni, gevestigd in Zwaagdijk-Oost, is een specialistisch kantoor dat zich richt op belastingadvies. Ze bieden ondersteuning aan een diverse clientèle, met een focus op fiscaal advies voor Polen en andere nationaliteiten in Nederland. Hun expertise omvat verschillende aspecten van de Nederlandse belastingwetgeving.

Kwaliteit, ondersteuning en efficiëntie staan centraal bij hun dienstverlening. Het kantoor staat bekend om hun persoonlijke aanpak en snelheid van afhandeling, wat resulteert in een betrouwbare en professionele ervaring voor de cliënt.

Polskie Biuro Administracyjne E&P Novotni staat op positie 1 van 5 in belastingadviseurs in Zwaagdijk-Oost

Klantbeoordelingen

★★★★★
★★★★★

Polskie Biuro Administracyjne E&P Novotni heeft een beoordeling van 4.9 van 5 gebaseerd op 76 beoordelingen on Google

WEZMAN-THEPOSTMAN KOMBO-MPEMBE

Bardzo Zadowolony Jestem z Usługi, Jaka Opieka ; Pomocy; Rady i szybkosc załatwienia; Tu Najpierw dla Nich Najwazniszy jest Zalatwienia sprawy to Mi najbardziej Spodobało. Polecam Naprawde.

WEZMAN-THEPOSTMAN KOMBO-MPEMBE ☆ 5/5
Magda Matolicz

Polecam Biuro p.Novotny pełne zaangażowanie w swoją pracę, pomoc w każdej sytuacji. Każdy, kto chce bezproblemowej obsługi powinien bez wahania skorzystać z usług, które świadczone są na wysokim poziomie, z miłą obsługą.

Magda Matolicz ☆ 5/5
Grzegorz Toczek

Bardzo miła i pomocna obsługa. Zawsze dobrze doradzą i pomogą. Polecam na 10000%.!!!

Grzegorz Toczek ☆ 5/5
Ewa Pielech

Szanowni Państwo, Pani Emilio i Panie Patryku! Z całego serca pragnę podziękować za niezwykłe profesjonalne i rzetelne tłumaczenie, które miałam nieraz okazję od Państwa otrzymać. Państwa zaangażowanie, sumienność i dbałość o szczegóły są godne najwyższego uznania. To wspaniałe, że istnieją osoby takie jak Państwo, które nie tylko wykonują swoją pracę na najwyższym poziomie, ale także z wielkim sercem i chęcią niesienia pomocy Polakom mieszkającym w Holandii i po zagranicami Holandii. Wasze Biuro Administracyjne jest nieocenionym wsparciem dla wielu osób, a współpraca z wami to czysta przyjemność. ż całego serca dziękuję za pomoc, profesjonalizm i wyjątkowe podejście do klienta. Z wyrazami szacunku i wdzięczności ,pozdrawiam Ewa

Ewa Pielech ☆ 5/5
marcin klimas

Pełen profesionalizm i kontakt z klientem najwyższym poziomie. Polecam

marcin klimas ☆ 5/5
Emilia Staniszewska

Najlepsi księgowi w Holandii!! Polecam wszystkim! Nie dość, ze ceny konkurencyjne w porównaniu do innych, to bardzo przykładają się do swojej pracy. Chętnie odpowiadają na wszystkie pytania, nieważne ile ich jest, mają czas dla każdego. Nie czułam się lekceważona jak u innego księgowego, który miał dla mnie 10 minut i odpowiadał na wszystko bardzo niezrozumiale i szybko. Polecam "opieke" podczas zasiłku, o NIC nie trzeba się martwić.. 🙂 bardzo fajni, pomocni i komunikatywni ludzie 🙂 😀 będę polecac wszystkim!

Emilia Staniszewska ☆ 5/5
Kam Is

W kwietniu tego roku potrzebowałem szybkiej pomocy z rozliczeniem, pomogli mi państwo już następnego dnia. Pełen profesjonalizm! Do dzisiaj mogę zadzownić do biura i uzyskać rzetelną odpowiedź. Bardzo dziękuję! Kamil.

Kam Is ☆ 5/5

Informatie over Polskie Biuro Administracyjne E&P Novotni

Adres

Polskie Biuro Administracyjne E&P Novotni bevindt zich in Bollenmarkt 9F, 1681 PJ Zwaagdijk-Oost, Nederland

Telefoon

Het telefoonnummer van Polskie Biuro Administracyjne E&P Novotni is +31 6 19825661

Website

De website van Polskie Biuro Administracyjne E&P Novotni is: zasilki.eu

Openingstijden

Maandag: 10:00–13:30, 14:30–17:00
Dinsdag: 10:00–13:30, 14:30–17:00
Woensdag: Gesloten
Donderdag: 10:00–13:30, 14:30–20:00
Vrijdag: 10:00–13:30, 14:30–17:00
Zaterdag: 10:00–17:00
Zondag: Gesloten

Neem contact op met Polskie Biuro Administracyjne E&P Novotni

    Vergelijkbare alternatieven voor Polskie Biuro Administracyjne E&P Novotni

    Go up