Advocatenkantoor van Wees

📍 Advocaten in Arnhem

Advocatenkantoor van Wees

4.2

Advocatenkantoor van Wees, gevestigd in Arnhem, biedt juridische ondersteuning in diverse rechtsgebieden. Het kantoor staat bekend om de expertise van haar advocaten en de focus op een deskundige aanpak van complexe zaken. Er wordt waarde gehecht aan de communicatie met cliënten en het streven naar een optimaal resultaat.

De ervaring en professionaliteit van de medewerkers dragen bij aan een betrouwbare service. Het kantoor streeft naar een efficiënte en effectieve afhandeling van zaken, met oog voor de individuele behoeften van de cliënt. De telefonisten spelen een belangrijke rol in de bereikbaarheid en de klantvriendelijke ontvangst.

Kenmerken en diensten van Advocatenkantoor van Wees

Toegankelijkheid

  • Rolstoeltoegankelijke parking

Voorzieningen

  • Toilet

Planning

  • Afspraak aanbevolen

Advocatenkantoor van Wees staat op positie 60 van 68 in advocaten in Arnhem

Klantbeoordelingen

★★★★★
★★★★★

Advocatenkantoor van Wees heeft een beoordeling van 3.9 uit 5, gebaseerd op meer dan 11 beoordelingen op Google

man stan (manstan)

Na langs gewwest te zijn goeie vertrouwen gehad. Heeft nooit meer wat van zich laten horen vet waardeloos

man stan (manstan) ☆ 1/5
Jozef Niazi

Denkt in onmogelijkheden maar dat ter zijde , 3 weten laten wachten, geen reactie op de mail. Net voor vervaldatum hoger beroep, heeft de advocaat laten weten dat hij te druk heeft. Erg onprofessioneel en onvriendelijk.

Jozef Niazi ☆ 1/5
Miqueila Tromp

Geweldige advocaten kantoor professionals met bezit van alle diploma's kennis en ervaring! Aardige telefonisten die je te woord staan en ook daadwerkelijk je bericht aan je advocaat door geven!! Laat het recht zegen vieren!!

Miqueila Tromp ☆ 5/5
solyman hashemi

Je zaak word helemaal niet sereius genomen.

solyman hashemi ☆ 1/5
Joe duif

Zaak gewonnen met peter van wees !! Van wees advocaat heeft het tot een goed eind gebracht complimenten

Joe duif ☆ 5/5
Tico Tromp

Bij Boer &van Wees daar moet je zijn voor alle zaken hebben ze het antwoord

Tico Tromp ☆ 5/5
H.A.J. Henrie Wolbrink - van der Lans

Zeer goede advocaten kantoor

H.A.J. Henrie Wolbrink - van der Lans ☆ 5/5

Informatie over Advocatenkantoor van Wees

Adres

Advocatenkantoor van Wees bevindt zich in Zijpendaalseweg 47, 6814 CC Arnhem, Nederland

Telefoon

Het telefoonnummer van Advocatenkantoor van Wees is +31 26 353 0331

Website

De website van Advocatenkantoor van Wees is: advocatenkantoorvanwees.nl

Neem contact op met Advocatenkantoor van Wees

    Vergelijkbare alternatieven voor Advocatenkantoor van Wees

    Naar boven