Artisan Architects
Artisan Architects, gevestigd in Rotterdam, is een toonaangevend architectenbureau met een sterke focus op duurzame bouwmaterialen en innovatieve ontwerpoplossingen. Hun expertise omvat een breed scala aan projecten, van residentiële tot commerciële ruimtes, met een bijzondere interesse in het gebruik van Cross-Laminated Timber (CLT).
Het bureau staat bekend om de unieke en creatieve benadering van elk project. Ze streven ernaar om niet alleen functionele, maar ook esthetisch aantrekkelijke gebouwen te creëren die bijdragen aan een betere leefomgeving en een duurzame toekomst. De aandacht voor detail en innovatie onderscheidt Artisan Architects van de rest.
Kenmerken en diensten van Artisan Architects
Voorzieningen
- Genderneutraal toilet
Parkeren
- Betaald parkeren op straat
Artisan Architects staat op positie 86 van 89 in architecten in Rotterdam
Klantbeoordelingen
Artisan Architects heeft een beoordeling van 3.7 uit 5, gebaseerd op meer dan 3 beoordelingen op Google
Wow unieke gebouwen van CLT!
Informatie over Artisan Architects
Adres
Artisan Architects bevindt zich in Bergselaan 149, 3037 BH Rotterdam, Nederland
Telefoon
Het telefoonnummer van Artisan Architects is +31 6 21833215
Openingstijden
Maandag: 09:00–18:00
Dinsdag: 09:00–18:00
Woensdag: 09:00–18:00
Donderdag: 09:00–18:00
Vrijdag: 09:00–18:00
Zaterdag: Gesloten
Zondag: Gesloten
