Brightlabs BV

📍 Architecten in Venlo

4.4

Brightlabs BV, gevestigd in Venlo, is een architectenbureau dat zich richt op innovatieve oplossingen voor zowel particuliere als zakelijke projecten. Hun expertise omvat een breed spectrum, van conceptueel ontwerp tot complete projectuitvoering. De focus ligt op duurzaamheid en het creëren van ruimtes die zowel functioneel als esthetisch aantrekkelijk zijn.

Het team van Brightlabs BV staat bekend om hun persoonlijke aanpak en de gedetailleerde aandacht voor elke opdracht. Ze streven naar een optimale afstemming met de wensen en behoeften van hun klanten, resulterend in op maat gemaakte en kwalitatief hoogwaardige architectuur.

Kenmerken en diensten van Brightlabs BV

Toegankelijkheid

  • Rolstoeltoegankelijke ingang
  • Rolstoeltoegankelijke parking

Brightlabs BV staat op positie 34 van 37 in architecten in Venlo

Klantbeoordelingen

★★★★★
★★★★★

Brightlabs BV heeft een beoordeling van 4.3 uit 5, gebaseerd op meer dan 6 beoordelingen op Google

Ranjit Bains

Earning points whilst I got a Lifepoints Bright lab app on my computer

Ranjit Bains ☆ 5/5

Informatie over Brightlabs BV

Adres

Brightlabs BV bevindt zich in Villafloraweg 1, 5928 SZ Venlo, Nederland

Telefoon

Het telefoonnummer van Brightlabs BV is +31 77 770 3374

Website

De website van Brightlabs BV is: brightlabs.nl

Openingstijden

Maandag: 08:30–18:00
Dinsdag: 08:30–18:00
Woensdag: 08:30–18:00
Donderdag: 08:30–18:00
Vrijdag: 08:30–18:00
Zaterdag: Gesloten
Zondag: Gesloten

Neem contact op met Brightlabs BV

    Vergelijkbare alternatieven voor Brightlabs BV

    Naar boven