OA Finance • Administratie- en Belastingadvieskantoor

📍 Belastingadviseurs in Cruquius

6.7

OA Finance • Administratie- en Belastingadvieskantoor

OA Finance, gevestigd in Cruquius, biedt uitgebreide administratie- en belastingadviesdiensten voor zowel particuliere als zakelijke klanten. Het kantoor staat bekend om zijn proactieve aanpak en de snelle respons op vragen, waarbij de klant centraal staat.

Met een focus op nauwkeurigheid en betrouwbaarheid, zorgt OA Finance ervoor dat aangiftes tijdig worden ingediend en dat klanten altijd goed geïnformeerd zijn. De deskundige begeleiding maakt het een waardevolle partner voor ondernemers en particulieren.

Kenmerken en diensten van OA Finance • Administratie- en Belastingadvieskantoor

Toegankelijkheid

  • Rolstoeltoegankelijke parking

Planning

  • Afspraak aanbevolen

OA Finance • Administratie- en Belastingadvieskantoor staat op positie 3 van 5 in belastingadviseurs in Cruquius

Klantbeoordelingen

★★★★★
★★★★★

OA Finance • Administratie- en Belastingadvieskantoor heeft een beoordeling van 4.5 uit 5, gebaseerd op meer dan 8 beoordelingen op Google

Jaevano Hollebrandse

Meneer Anches heeft ons geholpen met onze prive en zakelijke administratie. Top administratie kantoor. Werden keurig ontvangen en te woord gestaan.

Jaevano Hollebrandse ☆ 5/5
Niel Schieman

Zeer goede ervaringen met dit kantoor. Altijd netjes op tijd met de administratie. Denken mee met hun klanten.

Niel Schieman ☆ 5/5
Sjoerd Lagraauw

Prima administratie kantoor. Altijd keurig op tijd met aangiftes en krijg altijd direct antwoord via de mail of telefoon.

Sjoerd Lagraauw ☆ 5/5
Sandra Van Norden

Telefonisch niet te bereiken en bellen niet terug

Sandra Van Norden ☆ 1/5
Albert Samseer

Zeer goed!!

Albert Samseer ☆ 5/5

Informatie over OA Finance • Administratie- en Belastingadvieskantoor

Adres

OA Finance • Administratie- en Belastingadvieskantoor bevindt zich in Crommelinbaan 3, 2142 EX Cruquius, Nederland

Telefoon

Het telefoonnummer van OA Finance • Administratie- en Belastingadvieskantoor is +31 23 540 4818

Website

De website van OA Finance • Administratie- en Belastingadvieskantoor is: oafinance.nl

Openingstijden

Maandag: 09:00–17:30
Dinsdag: 09:00–17:30
Woensdag: 09:00–17:30
Donderdag: 09:00–17:30
Vrijdag: 09:00–17:30
Zaterdag: Gesloten
Zondag: Gesloten

Neem contact op met OA Finance • Administratie- en Belastingadvieskantoor

    Vergelijkbare alternatieven voor OA Finance • Administratie- en Belastingadvieskantoor

    Naar boven