De Kleijne & Janssen - Accountants en Belastingadviseurs

📍 Belastingadviseurs in Uden

6.6

De Kleijne & Janssen, gevestigd in Uden, is een gerenommeerd accountants- en belastingadvieskantoor. Ze bieden een breed scala aan diensten, van belastingaangifte tot complexe erfboedelafwikkeling. Hun expertise omvat ook boekhoudkundige ondersteuning voor diverse ondernemingen.

Kijkers waarderen de duidelijke communicatie, heldere informatie en de menselijke benadering die dit kantoor kenmerkt. De direct bereikbaarheid en professionaliteit zorgen voor een vlot en correct verloop van zaken. Dit resulteert in een positieve ervaring voor hun cliënten.

Kenmerken en diensten van De Kleijne & Janssen - Accountants en Belastingadviseurs

Toegankelijkheid

  • Rolstoeltoegankelijke ingang
  • Rolstoeltoegankelijke parking

Planning

  • Afspraak aanbevolen

De Kleijne & Janssen - Accountants en Belastingadviseurs staat op positie 14 van 24 in belastingadviseurs in Uden

Klantbeoordelingen

★★★★★
★★★★★

De Kleijne & Janssen - Accountants en Belastingadviseurs heeft een beoordeling van 5 uit 5, gebaseerd op meer dan 5 beoordelingen op Google

Steven Van Moorsel

We zijn in contact gekomen met de Kleijne & Janssen via internet. Zijn zeer tevreden hoe de erfboedel verdeeld is. Duidelijke en tijdige informatie en communicatie, menselijke benadering maar toch zakelijk en vakkundig. Korte lijnen en snel en goed bereikbaar hebben deze erfboedelverdeling probleemloos laten verlopen.

Steven Van Moorsel ☆ 5/5
Ruben van Beek

Betrouwbaar, vriendelijk en Professioneel

Ruben van Beek ☆ 5/5

Informatie over De Kleijne & Janssen - Accountants en Belastingadviseurs

Adres

De Kleijne & Janssen - Accountants en Belastingadviseurs bevindt zich in Velmolenweg 159-161, 5404 LB Uden, Nederland

Telefoon

Het telefoonnummer van De Kleijne & Janssen - Accountants en Belastingadviseurs is +31 413 341 857

Website

De website van De Kleijne & Janssen - Accountants en Belastingadviseurs is: dekleijne-janssen.nl

Openingstijden

Maandag: 08:30–17:00
Dinsdag: 08:30–17:00
Woensdag: 08:30–17:00
Donderdag: 08:30–17:00
Vrijdag: 08:30–17:00
Zaterdag: Gesloten
Zondag: Gesloten

Neem contact op met De Kleijne & Janssen - Accountants en Belastingadviseurs

    Vergelijkbare alternatieven voor De Kleijne & Janssen - Accountants en Belastingadviseurs

    Naar boven