Veldsink Van Hunsel & Govers / RegioBank Budel - Hypotheek en Verzekering

📍 Hypotheekadviseurs in Budel

8.9

Veldsink Van Hunsel & Govers / RegioBank Budel - Hypotheek en Verzekering

In Budel vindt u Veldsink Van Hunsel & Govers, een kantoor dat hypotheekadvies en een breed scala aan verzekeringen aanbiedt. Klanten waarderen de persoonlijke aandacht en de proactieve wijze waarop hun financiële behoeften worden ingevuld. Het kantoor werkt samen met RegioBank, wat een extra dienstverlening oplevert.

De jarenlange ervaring en expertise van het team zorgen voor een betrouwbare en deskundige aanpak. Hoewel er soms ruimte is voor verbetering in de communicatie, streeft Veldsink Van Hunsel & Govers ernaar om een prettige en professionele klantervaring te bieden.

Kenmerken en diensten van Veldsink Van Hunsel & Govers / RegioBank Budel - Hypotheek en Verzekering

Toegankelijkheid

  • Rolstoeltoegankelijk toilet
  • Rolstoeltoegankelijke ingang
  • Rolstoeltoegankelijke parking

Voorzieningen

  • Toilet

Planning

  • Afspraak aanbevolen

Veldsink Van Hunsel & Govers / RegioBank Budel - Hypotheek en Verzekering staat op positie 2 van 3 in hypotheekadviseurs in Budel

Klantbeoordelingen

★★★★★
★★★★★

Veldsink Van Hunsel & Govers / RegioBank Budel - Hypotheek en Verzekering heeft een beoordeling van 4.7 uit 5, gebaseerd op meer dan 26 beoordelingen op Google

Pascal van Dooren

Ik ben geholpen door Paul Adriaens met het afhandelen van mijn hypotheek. Ontzettend fijne begeleiding gehad, met proactief en persoonlijk advies. Er werd echt goed meegedacht en de zaak is heel nauwkeurig en correct afgehandeld. Niet alleen was de service top, maar Paul is ook een fantastisch persoon. Nogmaals dank!

Pascal van Dooren ☆ 5/5
M.A. van Kessel

Binnen mijn familie laten al vele generaties hier hun verzekeringen afsluiten. Mijn spaarzame ervaringen zijn me niet bevallen. Via het formulier op de website mijn eerste autoverzekering willen afsluiten. Netjes al mijn gegevens en die van mijn auto opgegeven. Ontvang ik vervolgens de offerte en blijkt deze op naam van mijn moeder te staan, waar ik bij inwoon en die al klant is. Erg slordig en onprofessioneel, dit mag niet gebeuren. Verder sinds mensenheugenis jaarlijks een kalender ontvangen. Per mail navraag gedaan of deze nog bezorgd zou worden. Kreeg daarop een heel onprofessionele reactie dat er al twee mails verstuurd waren waarin met een simpele druk op de rode of groen knop kon aangegeven worden of de kalender nog gewenst was. Deze mail nooit ontvangen gehad. Reactie komt heel klantonvriendelijk over. Zal in de toekomst eens goed rondkijken als ik nog eens verzekeringen moet afsluiten. Alleen goede en klantvriendelijke assurantiekantoren verdienen mij als klant.

M.A. van Kessel ☆ 2/5
Aurora Pelt

Al jaren ben ik klant bij Veldsink - Van Hunsel & Govers, in het begin nog Van Hunsel en Govers. En ben nog steeds tevreden met hun en hun werk!!!

Aurora Pelt ☆ 5/5
tina baaij

Assurantiekantoor, Van Hunsel en Govers. Heeft verzekeringen, en is een Regiobank erbij, in het kantoor te Budel en Heeze! Geweldige service, op de kantoren, telefonisch, of online.. Aan te bevelen, aan iedereen! MvG Tina Baaij.

tina baaij ☆ 5/5
Arthur Van Meijl

Zo'n banken zijn er niet meer veel ! Helaas. Je kent er iedereen, altijd even vriendelijk en correct. Super ! Hopelijk nog heeeeel lang.

Arthur Van Meijl ☆ 5/5
Chris Walravens

Prima service en echt klaar vriendelijk.

Chris Walravens ☆ 5/5
Jan Neijssen

Goed geholpen bij het afsluiten van lopende zaken.

Jan Neijssen ☆ 4/5

Informatie over Veldsink Van Hunsel & Govers / RegioBank Budel - Hypotheek en Verzekering

Adres

Veldsink Van Hunsel & Govers / RegioBank Budel - Hypotheek en Verzekering bevindt zich in Capucijnerplein 20, 6021 CB Budel, Nederland

Telefoon

Het telefoonnummer van Veldsink Van Hunsel & Govers / RegioBank Budel - Hypotheek en Verzekering is +31 495 491 226

Website

De website van Veldsink Van Hunsel & Govers / RegioBank Budel - Hypotheek en Verzekering is: veldsink.nl/vestiging/veldsink-van-hunsel-en-govers

Openingstijden

Maandag: 08:30–17:00
Dinsdag: 08:30–17:00
Woensdag: 08:30–17:00
Donderdag: 08:30–17:00
Vrijdag: 08:30–17:00
Zaterdag: Gesloten
Zondag: Gesloten

Neem contact op met Veldsink Van Hunsel & Govers / RegioBank Budel - Hypotheek en Verzekering

    Vergelijkbare alternatieven voor Veldsink Van Hunsel & Govers / RegioBank Budel - Hypotheek en Verzekering

    Is dit uw bedrijf? Werk de gegevens bij of vraag om verwijdering.

    Naar boven