De Hypotheekshop Gouda

📍 Hypotheekadviseurs in Gouda

8.1

De Hypotheekshop Gouda is een gerenommeerd adviesbureau in Gouda, gespecialiseerd in hypotheekadvies en verzekeringen. Ze staan bekend om hun betrokken en professionele aanpak, waarbij de klant centraal staat. Het team helpt je graag met alle aspecten van de financiering van je woning, van advies tot de uiteindelijke afhandeling.

Klantgerichtheid en expertise zijn hier leidend. De adviseurs nemen de tijd om alle mogelijkheden te bespreken, ook buiten de standaard opties, en bieden een ontzorgende dienstverlening. Dit resulteert in een vertrouwenwekkend advies en een prettige ervaring tijdens een belangrijke stap.

De Hypotheekshop Gouda staat op positie 2 van 8 in hypotheekadviseurs in Gouda

Klantbeoordelingen

★★★★★
★★★★★

De Hypotheekshop Gouda heeft een beoordeling van 4.9 uit 5, gebaseerd op meer dan 8 beoordelingen op Google

Renske Huijser

Mark heeft me erg goed geholpen tijdens het kopen van een huis. Wat ik erg waardeerde was het feit dat hij zeer snel reageerde op mail en we daardoor snel konden schakelen met elkaar. Mark heeft enorm veel expertise en kennis, dit kan voor een leek zoals ik soms wel wat te snel gaan. Ondanks dat ik het niet altijd even goed kon volgen, had ik er wel alle vertrouwen in dat hij het goed zou regelen.

Renske Huijser ☆ 4/5
dolf gels

Schrijven niet snel reviews, maar maken nu graag een keer uitzondering voor de Goudse Hypotheekshop (waar je ook terecht kunt voor verzekeringen). Zijn al meermaals erg goed en prettig geholpen door Mark Bonkestoter. Voelden ons telkens weer vertrouwd met zijn eerlijk en vakkundig advies. Wij raden deze Hypotheekshop ten zeerste aan.

dolf gels ☆ 5/5
GM OUTDOOR ‘Gerben’ uit Haastrecht

Betrouwbaar en kundig advies. Hier kijken ze verder dan alleen de rente tabelletjes. Alle mogelijke opties worden bekeken, ook vanaf de gebaande paden. Niet alleen de simpele zaken worden hier behandelt. Er wordt ruim de tijd genomen voor u als klant. Absolute aanrader.

GM OUTDOOR ‘Gerben’ uit Haastrecht ☆ 5/5
Margo van Rheenen

Goed advies, realistische kijk en volledig ontzorgd. Geen omkijken gehad naar alles rondom onze hypotheek

Margo van Rheenen ☆ 5/5
Monique Van de poll

Wij zijn super goed geholpen! Een aanrader 💯

Monique Van de poll ☆ 5/5
René van 't Hof

Mark en zijn team hebben ons perfect geholpen. Zij hebben alle mogelijkheden duidelijk toegelicht en een voorstel op maat gemaakt, geheel naar tevredenheid. De communicatie via e-mail en telefonisch is noemenswaardig. In deze tijd is persoonlijk contact erg fijn, waardoor je je geen nummer voelt.

René van 't Hof ☆ 5/5

Informatie over De Hypotheekshop Gouda

Adres

De Hypotheekshop Gouda bevindt zich in Karnemelksloot 2, 2806 BG Gouda, Nederland

Telefoon

Het telefoonnummer van De Hypotheekshop Gouda is +31 182 300 183

Website

De website van De Hypotheekshop Gouda is: hypotheekshop.nl/vestigingen/gouda

Openingstijden

Maandag: 09:00–19:30
Dinsdag: 09:00–22:00
Woensdag: 09:00–18:00
Donderdag: 09:00–22:00
Vrijdag: 09:00–17:30
Zaterdag: Gesloten
Zondag: Gesloten

Neem contact op met De Hypotheekshop Gouda

    Vergelijkbare alternatieven voor De Hypotheekshop Gouda

    Naar boven