De Hypotheekshop
📍 Hypotheekadviseurs in Groningen
De Hypotheekshop in Groningen biedt hypotheekadvies en bemiddeling aan particulieren. Ze positioneren zich als een full-service aanbieder, met expertise in diverse financieringsvormen en een focus op een persoonlijke benadering. Cliënten kunnen hier terecht voor advies over de aanschaf, overname of verbouw van een woning.
Het is van belang om te benadrukken dat het vinden van een passende hypotheek een complex proces is. Een grondige analyse van uw financiële situatie en wensen, en een transparant advies over de bijbehorende kosten en risico’s, zijn cruciaal. Een gedegen vergelijking van verschillende aanbieders wordt hierbij sterk aanbevolen.
Kenmerken en diensten van De Hypotheekshop
Toegankelijkheid
- Rolstoeltoegankelijke ingang
- Rolstoeltoegankelijke parking
De Hypotheekshop staat op positie 59 van 59 in hypotheekadviseurs in Groningen
Klantbeoordelingen
De Hypotheekshop heeft een beoordeling van 3 uit 5, gebaseerd op meer dan 4 beoordelingen op Google
Ik sluit mij volledig aan bij de andere review en geef je het advies om niet bij de Hypotheekshop je hypotheek te regelen. In het begin belooft de adviseur je gouden bergen en is alles mogelijk, maar zodra je de handtekening onder de opdrachtverstrekking hebt gezet vervalt alle inspanning van de adviseur. Na de eerste twee gesprekken bijna tot geen contact meer gehad met de adviseur zelf. Je wordt eenvoudig door geschoven naar de administratieve medewerker en kan alles zelf gaan uitzoeken, zoals verlengen van financieringstermijn en het controleren of alles correct is aangeleverd. De administratieve medewerker heeft namelijk niet alle kennis is huis om alle antwoorden op je vragen te geven. Kortom, je bent beter af bij een andere partij die je wel kan ontzorgen met de aanvraag van een hypotheek. Wel ironisch dat het motto van de Hypotheekshop is dat zij je met alles rondom je hypotheek ‘ontzorgen’. Niks van gemerkt.
Zoals de meeste mensen begin je voor een hypotheek bij een Hypotheekshop of Hypotheker voor een eerste huis en dat is niet niks. Zo zijn wij begonnen bij de Hypotheekshop. Nu ik daar op terug kijk dan ben ik eigenlijk zeer ontevreden over hoe wij behandeld zijn door deze toko. Want alles wat bij een advies of aanvraag mis kon gaan is dan ook zeker bij mij gebeurd. In het eerste gesprek had ik een redelijk goed gevoel erbij. De adviseur die wij daar hadden leek onze wensen te begrijpen. Hij kwam dan ook met een vage geldverstrekker aanzetten genaamd NIBC. Tijdens het natrekken van de voorwaarden leek deze partij totaal niet te deugen. Zoek maar eens voor grap op Google naar NIBC en alle ellende zal naar voren komen. Uiteraard hebben wij dit onder zijn neus ook geschoven en dat op deze manier van "advies" we het beter zelf kunnen doen en dat hebben we ook gedaan. Het werk wat Hypotheekshop had moeten doen is een goed advies geven en niet hersenloos de goedkoopste geldverstrekker selecteren en de klant vervolgens vertellen dat het een geweldig bedrijf is. Ondertussen hang jij je zelf financieel op aan de hoogste boom. Dit mag al helemaal niet als de "advies"kosten standaard op €2000,- zitten . Dus in alle snelheid zelf maar een geldverstrekker aangedragen en deze aangevraagd. Het vreemde was, is dat deze "adviseur" ineens met de noorderzon was vertrokken. Dit kregen we pas na 2a3 weken te horen op vele aandringen waarom onze aanvraag zolang duurde. Uiteindelijk hebben we met extreem veel moeite een hypotheek weten te krijgen. Waarbij ik 90% van alle onderzoeken heb gedaan. Wat er op neer komt dat het advies van deze Hypotheekshop een brok ellende is. Helaas moet ik van Google minstens één ster geven maar dat vind ik zelf al persoonlijk te veel. Neem mijn advies aan, ga niet bij deze Hypotheekshop zitten. Nadelen op een rij - Advies is gebaseerd op provisie van de adviseur - Ga je tegen dit advies in, dan is adviseur vertrokken - Houdt je niet op de hoogte van alle zaken - Totaal niet transparant richting klant - Schandalige hoog bedrag van "advies" kosten terwijl ze nog geen 10 minuten werk hebben verricht terwijl jij als klant alle onderzoeken zelf moet doen - Standaard aangemaakt pdfj's kan ik iedereen wel printen, dat hoeft geen €2000,- te kosten Voordeel - Mooie lokatie
Uitstekend advies en begeleiding.
Informatie over De Hypotheekshop
Adres
De Hypotheekshop bevindt zich in Westerkade 1, 9718 AN Groningen, Nederland
Telefoon
Het telefoonnummer van De Hypotheekshop is +31 50 367 2025
Website
De website van De Hypotheekshop is: hypotheekshop.nl/vestigingen/groningenschildersbuurt
Openingstijden
Maandag: 10:00–17:30
Dinsdag: 09:00–17:30
Woensdag: 09:00–17:30
Donderdag: 09:00–17:30
Vrijdag: 09:00–17:30
Zaterdag: Gesloten
Zondag: Gesloten
