Warnars Hypotheken & Verzekeringen

📍 Hypotheekadviseurs in Julianadorp

10.0

Warnars Hypotheken & Verzekeringen in Julianadorp biedt deskundig advies op het gebied van hypotheken en verzekeringen. Het team staat bekend om hun duidelijkheid en toegankelijkheid, waarbij klantbehoeften centraal staan. Ze streven ernaar een persoonlijke en betrouwbare dienstverlening te bieden.

Cliënten waarderen de snelle reacties en de bereidheid om door te denken. De adviseurs, zoals Marcel Guijken en Laurens, worden geprezen om hun eenvoudige uitleg en het gevoel serieus genomen te worden. Warnars is een gevestigde speler in de regio, met een reputatie voor betrouwbaarheid.

Kenmerken en diensten van Warnars Hypotheken & Verzekeringen

Toegankelijkheid

  • Rolstoeltoegankelijke ingang
  • Rolstoeltoegankelijke parking

Warnars Hypotheken & Verzekeringen staat op positie 1 van 4 in hypotheekadviseurs in Julianadorp

Klantbeoordelingen

★★★★★
★★★★★

Warnars Hypotheken & Verzekeringen heeft een beoordeling van 5 van 5 gebaseerd op 41 beoordelingen on Google

Jesse Ruiter

Ik ben uitstekend geholpen door verzekeraar Marcel Guijken. Alles werd duidelijk en begrijpelijk uitgelegd en het contact was direct en prettig. Zeer tevreden over de service.

Jesse Ruiter ☆ 5/5
G. Vos

Zeer fijne ervaring met Warnars Verzekeringen. Laurens denkt echt mee, is goed bereikbaar en legt alles duidelijk uit. Ik voelde me serieus genomen en goed geholpen bij het regelen van mijn verzekering. Zeker een aanrader!

G. Vos ☆ 5/5
ray23ban

Zeer accuraat en kwalitatief hoogstaand bedrijf. Snelle responstijd en eerlijk advies. Marcel Guijken is een aanrader als adviseur. Al jaren betrouwbaar en bereikbaar in geval van nood.

ray23ban ☆ 5/5
Jessica de Zwart

Eigenlijk al mijn hele volwassen leven bij de Jong Assurantien gezeten maar sinds het steeds minder gaat om ons de klant en steeds meer gaat om geld verdienen (wat er uiteraard wel bij hoort..) besloten om met onze verzekeringsadviseur Marcel richting Warnars te gaan. De overstap is grotendeels goed verlopen dus dat is al mooi. Contact verloopt vlot en een aantal keer persoonlijk contact gehad over de overstap. Contact hier aan huis of op kantoor, alles in overleg mogelijk. Tot zover erg tevreden. Mvg, Andre en Jessica.

Jessica de Zwart ☆ 5/5
Max de Loos

Ik ben ontzettend tevreden met mijn keuze voor Warnars hypotheken & verzekeringen. Het afsluiten van de verzekering ging verrassend snel en eenvoudig – alles kon snel geregeld worden en binnen no-time had ik de bevestiging binnen. Wat mij vooral opviel was de klantvriendelijkheid. Toen ik een vraag had over de dekking, kreeg ik direct een helder antwoord van Marcel of één van zijn vriendelijke collega’s. Geen gedoe, geen lange wachttijden – precies zoals je hoopt bij een verzekeraar. Ook de premie is scherp geprijsd in vergelijking met andere aanbieders, terwijl de dekking juist erg compleet is. Het geeft een gerust gevoel om te weten dat ik goed verzekerd ben, zonder er maandelijks de hoofdprijs voor te betalen. Al met al: een aanrader voor wie op zoek is naar een betrouwbare en toegankelijke verzekering.

Max de Loos ☆ 5/5
Davey van der Grijspaarde

Onze ervaring met Warnars Verzekeringen was uitermate positief. Marcel heeft ons professioneel en kundig geadviseerd, waarbij hij echt de tijd nam om mee te denken en de beste opties aan te bieden. Zijn persoonlijke benadering en expertise gaven ons veel vertrouwen. Een betrouwbare en betrokken adviseur die we van harte aanbevelen!

Davey van der Grijspaarde ☆ 5/5
Karin Westerweel

Vorige maand overgestapt naar Warnars Hypotheken & Verzekeringen, voor ons vertrouwde namen en gezichten, maar ook weer met het soort dienstverlening, die wij zo belangrijk vinden. Persoonlijk contact, meedenken, flexibel en korte lijntjes. Kortom, wij zijn nu al dik tevreden! Keep up the good work!

Karin Westerweel ☆ 5/5

Informatie over Warnars Hypotheken & Verzekeringen

Adres

Warnars Hypotheken & Verzekeringen bevindt zich in Schoolweg 10, 1781 AW Julianadorp, Nederland

Telefoon

Het telefoonnummer van Warnars Hypotheken & Verzekeringen is +31 223 246 000

Website

De website van Warnars Hypotheken & Verzekeringen is: warnarshypotheken.nl

Openingstijden

Maandag: 09:00–17:00
Dinsdag: 09:00–17:00
Woensdag: 09:00–17:00
Donderdag: 09:00–17:00
Vrijdag: 09:00–17:00
Zaterdag: Gesloten
Zondag: Gesloten

Neem contact op met Warnars Hypotheken & Verzekeringen

    Vergelijkbare alternatieven voor Warnars Hypotheken & Verzekeringen

    Go up