Duo Notariaat
📍 Hypotheekadviseurs in Utrecht
Duo Notariaat, gevestigd in Utrecht, biedt diensten aan op het gebied van hypotheekrecht, onroerend goed en andere notariële diensten. Ze zijn een kantoor dat zich richt op het afhandelen van complexe dossiers. De efficiëntie en communicatie zijn belangrijk voor een vlotte afronding van uw notariële zaken.
Kiezers waarderen de duidelijkheid en transparantie in de werkwijze. Het kantoor streeft ernaar een professionele en betrouwbare dienstverlening te bieden, waarbij klantwensen centraal staan en een zorgvuldige afhandeling essentieel is.
Kenmerken en diensten van Duo Notariaat
Toegankelijkheid
- Rolstoeltoegankelijke ingang
- Rolstoeltoegankelijke parking
Duo Notariaat staat op positie 43 van 62 in hypotheekadviseurs in Utrecht
Klantbeoordelingen
Duo Notariaat heeft een beoordeling van 4.1 uit 5, gebaseerd op meer dan 27 beoordelingen op Google
Wat een drama dit kantoor. Van moeizame en slechte communicatie tot documenten verzoeken die ze helemaal niet nodig hebben. Ben inmiddels al bij een aantal notarissen geweest, goede en slechte, maar iets als dit heb ik nog nooit eerder meegemaakt. En het ergste moest nog komen, de notaris zelf. Wat een mooie dag had moeten worden voor de kopers van ons huis werd compleet vergald door deze man. Van mensen neerbuigend behandelen en constante negativiteit tot interessant proberen te doen met irrelevante weetjes. Kortom, ga je voor iets belangrijks of vind je dat het een leuke dag zou moeten zijn, ga dan niet hier naartoe.
Uiterst slechte ervaringen met deze notaris. Ten eerste al zo moeilijk om een afspraak met ze te krijgen (herhaaldelijk op verzoek niet terugbellen). Daarna konden ze niet vinden waar de documenten waren die de bank had gestuurd voor mijn hypotheek. En het irritantste stuk komt nog; na het tekenen zou de notaris de stukken de volgende dag opsturen, maar dat bleek, na navraag bij mijn geldverstrekkers pas na bijna een week te zijn gebeurd. Mijn advies; kies een ander.
Eerste indruk is ronduit slecht. Communicatie is nagenoeg afwezig en waar er toch gecommuniceerd wordt verschuilt men zich achter collegas op vakantie of in de ziekenboeg. Zelfs als je je geld kwijt wilt (borg storten) geven ze niet thuis.
Op het spoor gekomen toen ik een offerte opvroeg via goedkoopstenotaris.nl. Sindsdien nu al voor drie zaken samengewerkt met Duco en Astrid. In mijn ervaringen was DUO ter zaken kundig met een zeer goede prijs-kwaliteit verhouding. Daarnaast toegankelijk, in de zin van korte communicatie lijnen en ook dat je zaken (als leek) goed met hen door kon spreken.
Vandaag 2 levens - en 2 testamenten laten passeren. Zeer tevreden over het gehele traject. Snelle, adequate en relevante antwoorden op al mijn vragen na de intake. Zakelijk m.b.t het inhoudelijke maar ook mee levend en mee denkend in onze situatie. Zeker een aanrader voor een prima prijs.
Eerste notaris die in normale taal kan uitleggen wat er in een testament en samenlevingscontract staat eer je deze tekent. Topervaring! Bedankt. Absoluut een aanrader. Rotterdamse nuchterheid en humor 😉
Zeer scherpe prijs. Duidelijke communicatie via de mail, snelle afhandeling van het oversluiten van onze hypotheek, teveel betaalde bedrag binnen 1 dag teruggestort. Aanrader!
Informatie over Duo Notariaat
Adres
Duo Notariaat bevindt zich in Orteliuslaan 895, 3528 BE Utrecht, Nederland
Telefoon
Het telefoonnummer van Duo Notariaat is +31 30 303 9700
Website
De website van Duo Notariaat is: duonotariaat.nl
