SHS Delft

📍 Makelaars in Delft

5.3

SHS Delft - Makelaars

SHS Delft is een stichting die zich inzet voor het creëren van betaalbare studentenwoningen in Delft. Ze transformeren bestaand vastgoed, zoals voormalige kantoren en flats, naar tijdelijke huisvesting voor studenten. Het team staat bekend om hun enthousiasme en expertise in dit proces.

De focus ligt op het bieden van een oplossing voor de tekort aan studentenwoningen en het bieden van een kwalitatieve woonomgeving. SHS Delft profileert zich als een organisatie "door en voor studenten," met een directe impact op de leefbaarheid van de studentenpopulatie in Delft.

Kenmerken en diensten van SHS Delft

Toegankelijkheid

  • Rolstoeltoegankelijke ingang
  • Rolstoeltoegankelijke parking

SHS Delft staat op positie 24 van 43 in makelaars in Delft

Klantbeoordelingen

★★★★★
★★★★★

SHS Delft heeft een beoordeling van 4.1 uit 5, gebaseerd op meer dan 29 beoordelingen op Google

Anouck van ‘t Schip

SHS Delft heeft deze voormalige zusterflat getransformeerd naar tijdelijke studentenhuisvesting! Wat goed!

Anouck van ‘t Schip ☆ 5/5
Roman Weber

SHS Delft realiseert de transformatie van leegstaand vastgoed naar studentenwoningen, mooie missie!

Roman Weber ☆ 5/5
andre van Iersel

Enthousiast team zorgt voor transformatie van kantoren naar studentenwoningen

andre van Iersel ☆ 5/5
Lotus de Hertog

Geweldige stichting, leuke medewerkers!

Lotus de Hertog ☆ 5/5
Theo Bouwman

Goed geregeld, door en voor studenten

Theo Bouwman ☆ 5/5
R. Pieterse

''s nachts in de buurt geweest

R. Pieterse ☆ 3/5
Bauke Meijer

Top tent

Bauke Meijer ☆ 5/5

Informatie over SHS Delft

Adres

SHS Delft bevindt zich in Aan Het Verlaat 31, 2612 XW Delft, Nederland

Telefoon

Het telefoonnummer van SHS Delft is +31 6 13451901

Website

De website van SHS Delft is: shsdelft.nl

Openingstijden

Maandag: 09:00–17:30
Dinsdag: 09:00–17:30
Woensdag: 09:00–17:30
Donderdag: 09:00–17:30
Vrijdag: 09:00–17:30
Zaterdag: Gesloten
Zondag: Gesloten

Neem contact op met SHS Delft

    Vergelijkbare alternatieven voor SHS Delft

    Naar boven