JIP makelaars Kampen

📍 Makelaars in Kampen

7.5

JIP Makelaars in Kampen is een betrokken makelaarskantoor dat zich inzet voor een persoonlijke en professionele aanpak. Ze staan bekend om hun heldere communicatie en snelle reacties, wat bijdraagt aan een prettige ervaring voor zowel verkopers als kopers.

Het team van JIP Makelaars, met name Bas en Rutger, wordt gewaardeerd om hun advies op maat, creatieve presentaties en betrokkenheid. Ze zorgen voor een transparant verkoopproces en geven het vertrouwen dat de zaken in goede handen zijn.

Kenmerken en diensten van JIP makelaars Kampen

Toegankelijkheid

  • Rolstoeltoegankelijke ingang
  • Rolstoeltoegankelijke parking

JIP makelaars Kampen staat op positie 3 van 12 in makelaars in Kampen

Klantbeoordelingen

★★★★★
★★★★★

JIP makelaars Kampen heeft een beoordeling van 4.6 uit 5, gebaseerd op meer dan 35 beoordelingen op Google

Saliha Öztürk

Wij hebben een huis gekocht via Jip makelaars. Het contact met Bas hadden wij als prettig ervaren waardoor wij ook hadden besloten om ons huis via hen te verkopen. Dit verliep ook erg prettig, duidelijk en makkelijk! Voor alle vragen kon je bij hen terecht. Zeker een aanrader!

Saliha Öztürk ☆ 5/5
John Schrijer

Wij hebben ons huis via Jip makelaars verkocht. Wij zijn enorm goed en fijn geholpen door Bas en Rutger. Ze hebben een fijne persoonlijke benadering en geven snel antwoord bij vragen. Ook de presentatie film is erg mooi en wederom persoonlijk gemaakt. Zo wordt je huis gepresenteerd zoals je het zelf bedoeld hebt. kortom echt een aanrader.

John Schrijer ☆ 5/5
Abel van de Craats

Super geholpen door Bas en Rutger. Jip Makelaars geeft goed advies over de ideale presentatie van de woning en hoe we het verkoopproces moeten aanvliegen. Ze luisteren naar je vragen en voorzien je van een helder antwoord. Hierdoor kreeg ik het vertrouwen dat het proces van A tot Z in goede handen was. En dat bleek ook in de verkoop! Het contact gaat soepel en laagdrempelig via WhatsApp. Je kan dus al je vragen op een snelle en simpele manier bij ze kwijt. Ik ben ervan overtuigd dat het verkoopproces niet zo goed was verlopen zonder de expertise van Jip Kampen.

Abel van de Craats ☆ 5/5
Peter Groot

Bas is een vriendelijk, rustig en integer persoon. Daarnaast is hij eerlijk en betrouwbaar, als je hem spreekt voel je meteen dat je zaken in goede handen zijn. Hij is fris en creatief met zijn ideeën en luisterde daarbij goed naar onze wensen. In de communicatie is hij snel en helder en je kunt al je vragen stellen. Ook in de begeleiding bij de aankoop van een andere woning, hebben wij veel steun ervaren aan zijn kennis en inzichten. Wij bevelen daarom deze makelaar van harte aan!

Peter Groot ☆ 5/5
Liudmyla Rozumna

Hij deed een taxatie van een huis waar ik een kamer huurde. Zonder enige toestemming trad hij mijn kamer binnen, terwijl hij wist dat dit mijn privéruimte was met mijn persoonlijke spullen. Tegen alle afspraken in maakte hij foto's van mijn kamer. Dit beschouw ik als huisvredebreuk. Ik raad iedereen aan voorzichtig te zijn met deze makelaar; hij is zeer ondoorzichtig en arrogant. Ik vraag me af hoe lang hij nog makelaar blijft met dit soort praktijken. Daarom geef ik hem slechts 1 ster. Mijn privéomgeving en respect voor gemaakte afspraken zijn voor mij cruciaal.

Liudmyla Rozumna ☆ 1/5
Richard van Rosmalen

Wees zeer voorzichtig met dit bedrijf, zeker als het om taxaties gaat. Bij mijn taxatie sloegen ze de plank volledig mis. Er werd geen blijk van inzicht of interesse getoond. Het prijsverschil tussen hun taxatie en die van de 2 verkoopmakelaars bedroeg maar liefst 60 duizend euro. Ik kan een uitgebreid verhaal schrijven, maar uiteindelijk wordt het een kwestie van zijn woord tegen het mijne. Ik wil mensen op het hart drukken: denk goed na voordat je met dit bedrijf in zee gaat. Update : Over zorgvuldigheid gesproken, het heeft niets te maken met mijn persoonlijke mening of teleurstelling. Je zou best wat zorgvuldiger mogen omgaan met de gegevens van je klanten, in plaats van dingen zomaar openbaar te maken wanneer iets je niet bevalt. Dit gedrag was ook precies de reden om advies te vragen aan twee andere makelaars. Maar ja, daar is hij blijkbaar niet van gediend. Bovendien was het overleg een wassen neus; stap daar ook niet in. Hij verstuurt alles voordat je zelf dingen kunt goedkeuren.

Richard van Rosmalen ☆ 1/5
Kris Teusink

Ondanks het feit dat Bas niet ‘mijn’ makelaar was maar van de verkopende partij, toch een hele goede ervaring gehad. Snel, makkelijk, leuk contact, hip, duidelijk en betrouwbaar…. Echt heel verfrissend! Ik hoop mijn woning voorlopig niet te verkopen ;-), maar anders weet ik wel welke makelaar ik neem…

Kris Teusink ☆ 5/5

Informatie over JIP makelaars Kampen

Adres

JIP makelaars Kampen bevindt zich in Oudestraat 219, 8261 CM Kampen, Nederland

Telefoon

Het telefoonnummer van JIP makelaars Kampen is +31 38 332 3342

Website

De website van JIP makelaars Kampen is: jipinkampen.nl

Openingstijden

Maandag: 08:30–17:30
Dinsdag: 08:30–17:30
Woensdag: 08:30–17:30
Donderdag: 08:30–17:30
Vrijdag: 08:30–17:30
Zaterdag: Gesloten
Zondag: Gesloten

Neem contact op met JIP makelaars Kampen

    Vergelijkbare alternatieven voor JIP makelaars Kampen

    Naar boven