Duijnstee-Nuijen
Duijnstee-Nuijen is een gevestigde naam in Bergschenhoek voor belastingadvies en fiscale dienstverlening. Met een lange staat van dienst, bieden zij een breed scala aan diensten aan, variërend van inkomsten- en erfbelasting tot ondernemersadvies. Ze streven naar een persoonlijke benadering en zoeken naar oplossingen die aansluiten bij de individuele behoeften van hun klanten.
De kantoor richt zich op het bieden van duidelijkheid en overzicht in complexe financiële situaties. Cliënten waarderen de deskundige ondersteuning en het extra stapje dat gezet wordt om vragen te beantwoorden. De expertise omvat diverse fiscale vraagstukken, en ze bouwen graag aan langdurige relaties.
Kenmerken en diensten van Duijnstee-Nuijen
Toegankelijkheid
- Rolstoeltoegankelijke parking
Voorzieningen
- Toilet
Planning
- Afspraak aanbevolen
Duijnstee-Nuijen staat op positie 12 van 12 in taxateurs in Bergschenhoek
Klantbeoordelingen
Duijnstee-Nuijen heeft een beoordeling van 3.8 uit 5, gebaseerd op meer dan 4 beoordelingen op Google
Alles weer op orde door Bruno, top geholpen. Op naar een langdurige samenwerking!
Wij zijn al 24 jaar klant en worden altijd zeer goed geholpen. Ook met tussentijdse vragen of problemen kunnen wij altijd terecht en wordt er dat extra stapje voor je gezet.
Een simpele aangifte van inkomsten- en erfbelasting (alleen saldo bankrekening en begrafeniskosten en slechts 2 erfgenamen) kost bij dit bedrijf € 170 + € 544. Dit staat in geen verhouding tot de tijd die nodig is om één en ander in te vullen. De opdracht is door mijn zus gegeven en Duijnstee wenst niet het geoffreerde en gefactureerde bedrag in overeenstemming te brengen met de werkelijk bestede uren (tegen een gangbaar uurtarief).
Dankzij Duijnstee-Nuijnen Belastingconsulenten heb ik een duidelijk overzicht van hoe ik er financieel voor sta en kan ik weer echt zorgeloos ondernemen.
Informatie over Duijnstee-Nuijen
Adres
Duijnstee-Nuijen bevindt zich in Moerasvaren 43, 2661 PX Bergschenhoek, Nederland
Telefoon
Het telefoonnummer van Duijnstee-Nuijen is +31 10 529 9075
Website
De website van Duijnstee-Nuijen is: duijnstee-nuijen.nl
Openingstijden
Maandag: 09:00–17:00
Dinsdag: 09:00–17:00
Woensdag: 09:00–17:00
Donderdag: 09:00–17:00
Vrijdag: 09:00–17:00
Zaterdag: Gesloten
Zondag: Gesloten
