Breda Warehouse & Logistics (BWL)
Breda Warehouse & Logistics
Breda Warehouse & Logistics biedt betrouwbare logistieke oplossingen vanuit Breda. Met een focus op efficiëntie en flexibiliteit, ondersteunen ze zowel lokale als internationale bedrijven. Hun diensten omvatten opslag, transport en orderpickering, afgestemd op de specifieke behoeften van elke klant.
De expertise in export en import, gecombineerd met een vriendelijke en deskundige aanpak, zorgt voor een stressvrije ervaring. Ze staan bekend om hun snelle reactietijd en het leveren van uitstekende service.
Breda Warehouse & Logistics (BWL) staat op positie 25 van 37 in verhuisbedrijven in Breda
Klantbeoordelingen
Breda Warehouse & Logistics (BWL) heeft een beoordeling van 5 uit 5, gebaseerd op meer dan 4 beoordelingen op Google
Goede service & communicatie. Altijd de juiste oplossing
Geweldig goede service!
A great company to work with all of our export and import needs!Very knowledgeable, friendly and efficient staff.Excellent service, quick respond, fast delivery friendly drivers. Definitely recommend their service.
🆗
Informatie over Breda Warehouse & Logistics (BWL)
Adres
Breda Warehouse & Logistics (BWL) bevindt zich in Iabc 5208, 4814 RA Breda, Nederland
Telefoon
Het telefoonnummer van Breda Warehouse & Logistics (BWL) is +31 76 200 3400
Website
De website van Breda Warehouse & Logistics (BWL) is: b-wl.com
Openingstijden
Maandag: 08:30–17:00
Dinsdag: 08:30–17:00
Woensdag: 08:30–17:00
Donderdag: 08:30–17:00
Vrijdag: 08:30–17:00
Zaterdag: Gesloten
Zondag: Gesloten
