Verhuisbedrijf Den Helder

📍 Verhuisbedrijven in Den Helder

Verhuisbedrijf Den Helder

6.2

Verhuisbedrijf Den Helder

Verhuisbedrijf Den Helder is uw betrouwbare partner voor een efficiënte en stressvrije verhuizing in de regio Den Helder. Met een team van ervaren professionals staan ze klaar om uw inboedel zorgvuldig te verpakken, transporteren en te plaatsen. Ze zijn gespecialiseerd in diverse verhuizingen, van appartementen tot woningen en kantoren.

De aanpak wordt gekenmerkt door flexibiliteit en klantgerichtheid. Zelfs complexe situaties, zoals het verplaatsen van grote objecten of kwetsbare apparatuur, worden met deskundigheid en precisie behandeld. De klant kan een ontspannen verhuisdag verwachten.

Kenmerken en diensten van Verhuisbedrijf Den Helder

Publiek

  • LGBTQ+ vriendelijk
  • Veilige omgeving voor transgenders

Verhuisbedrijf Den Helder staat op positie 3 van 4 in verhuisbedrijven in Den Helder

Klantbeoordelingen

★★★★★
★★★★★

Verhuisbedrijf Den Helder heeft een beoordeling van 4.8 uit 5, gebaseerd op meer dan 4 beoordelingen op Google

Karina en Marina

ze namen spanning weg en dag voelde bijna kort klein foutje in planning maar verder fijn

Karina en Marina ☆ 5/5
Fleur van Loon

Ik dacht dit gaat nooit passen maar ze kregen het toch voor elkaar met weinig gedoe.

Fleur van Loon ☆ 4/5
Sayed Moualn

mn vader lachte zelfs en dat zegt wat op zo’n dag

Sayed Moualn ☆ 5/5
Hobell Dunnam

alles met kabels en schermen goed beschermd tijdens verhuizen

Hobell Dunnam ☆ 5/5

Informatie over Verhuisbedrijf Den Helder

Adres

Verhuisbedrijf Den Helder bevindt zich in Middenweg 168, 1782 BL Den Helder, Nederland

Telefoon

Het telefoonnummer van Verhuisbedrijf Den Helder is +31 223 796 048

Website

De website van Verhuisbedrijf Den Helder is: verhuisbedrijfdenhelder.com

Openingstijden

Maandag: 07:00–22:00
Dinsdag: 07:00–22:00
Woensdag: 07:00–22:00
Donderdag: 07:00–22:00
Vrijdag: 07:00–22:00
Zaterdag: 07:00–22:00
Zondag: 07:00–22:00

Neem contact op met Verhuisbedrijf Den Helder

    Vergelijkbare alternatieven voor Verhuisbedrijf Den Helder

    Naar boven