Allbo ontruimingen B.V.
📍 Verhuisbedrijven in Einighausen
Allbo Ontruimingen B.V., gevestigd in Einighausen, is een ervaren bedrijf gespecialiseerd in zowel verhuizingen als professionele ontruimingen. Ze bieden een complete service, van verpakken en vervoeren tot het zorgvuldig opruimen en schoonmaken van panden. Hun team staat bekend om hun nauwkeurigheid en klantgerichte aanpak.
Het bedrijf blinkt uit in het bieden van een ontzorgende ervaring, waarbij ze rekening houden met de specifieke wensen en behoeften van elke klant. Van snelle verhuizingen tot de delicate ontruiming van (ouderlijke) woningen, Allbo Ontruimingen B.V. levert betrouwbare en professionele dienstverlening.
Kenmerken en diensten van Allbo ontruimingen B.V.
Toegankelijkheid
- Rolstoeltoegankelijke ingang
- Rolstoeltoegankelijke parking
Voorzieningen
- Toilet
Planning
- Afspraak verplicht
Allbo ontruimingen B.V. staat op positie 1 van 2 in verhuisbedrijven in Einighausen
Klantbeoordelingen
Allbo ontruimingen B.V. heeft een beoordeling van 4.5 uit 5, gebaseerd op meer dan 64 beoordelingen op Google
Prettige samenwerking. Oog voor details en dachten goed met ons mee. Onze spullen waren uitstekend verpakt. Ze gingen zeer zorgvuldig met onze spullen om. De snelheid van verhuizen was bijzonder hoog. We waren in recordtijd verhuisd! Contact met de medewerkers was vriendelijk en fijn. Er was goed overleg. Een heel professioneel bedrijf!
Via familie bij dit bedrijf terecht gekomen. En daar ben ik echt ontzettend blij mee. Echt een geweldig bedrijf dat je alle zorgen uit handen neemt, mijn appartement was een behoorlijke puinzooi maar alles is netjes opgeruimd, cq ontruimd, en de spullen die ik nog nodig had verhuist en weer gemonteerd op mijn nieuwe adres. Gaatjes gevuld in de muren en schoongemaakt naar de normen van de woningstichting. Duidelijke prijsafspraken en ook alle afspraken keurig nagekomen. Kortom dit zijn toppers en het bespaart je een hoop werk en zorgen tijdens je verhuizing/ ontruiming. Ten zeerste aanbevolen 👍👍👍
De ontruiming van ons ouderlijk huis is perfect verlopen dankzij de zorgvuldige, vakkundige en professionele werkwijze die de mannen van Allbo hanteren. Afspraken worden zorgvuldig en accuraat nagekomen. Nogmaals dank, namens ons 4. Henk, Ruud, Marian en Els.
Op korte termijn de verhuizing voor mijn moeder moeten regelen. Ook voor de eerste verhuizing hulp gehad van Albo dus deze keer wederom voor dit bedrijf gekozen. Heel erg tevreden en super geregeld. Compliment aan de verhuizers! Vriendelijk, behulpzaam en denken met je mee. Toppie mannen, bedankt!
De verhuizing verliep ontzettend vlot. De mannen van Allbo Verhuizingen waren heel vriendelijk, professioneel en mega snel. Binnen minder dan 4 uur was ons appartement leeg en stonden we met al onze spullen in het nieuwe huis. Daarna ook nog oude meubels laten afvoeren, ideaal! Goede communicatie ook - niks te klagen 🙂
Geweldig bedrijf. Vriendelijke, maar ook vakkundige mensen. Voortdurend overleg over gang van zaken. vlotte verhuizing, maar ook goede ontruiming. Wij zijn zeer tevreden over de gang van zaken. Wij hadden zelf geen tijd om de sleuteloverdracht met eindopname zelf te doen met de woningstichting, dit is ook prima uitgevoerd door Albo! Een tip voor iedereen heb alle vertrouwen in dit bedrijf voir verhuizing en ontruiming!
Wat een fantastisch bedrijf! Ik zou het iedereen aanraden om gebruik te maken van hun geweldige service, eerlijke nette mensen die met respect omgingen met onze ouders en hun spullen. Ze hebben ons heel veel zorgen en werk uit handen genomen. Het huis werd 'opleverklaar' achtergelaten tot aan de spijkers uit de muur aan toe. En zelfs 2 weken na de verhuizing nog een bank opgehaald toen mijn ouders besloten deze alsnog weg te doen. De service is groot, persoonlijk en ze kijken altijd waar wat kan passen qua tijd. Komen dozen brengen en ze weer ophalen als ze leeg zijn, niets is te veel. En dat voor een zeer schappelijke prijs. Wij zijn heel erg dankbaar geweest dat iemand op getipt heeft op Allbo!!
Informatie over Allbo ontruimingen B.V.
Adres
Allbo ontruimingen B.V. bevindt zich in Bokslootweg 1, 6142 AB Einighausen, Nederland
Telefoon
Het telefoonnummer van Allbo ontruimingen B.V. is +31 46 206 0312
Website
De website van Allbo ontruimingen B.V. is: allbo.nl
Openingstijden
Maandag: 08:00–17:00
Dinsdag: 08:00–17:00
Woensdag: 08:00–17:00
Donderdag: 08:00–17:00
Vrijdag: 08:00–17:00
Zaterdag: Gesloten
Zondag: Gesloten
