Vrv Van Rens Opslag

📍 Verhuisbedrijven in Roermond

Vrv Van Rens Opslag

6.5

Vrv Van Rens Opslag in Roermond biedt een breed scala aan diensten, waaronder verhuizingen, ontruimingen en tuinonderhoud. Ze zijn bekend om hun vakmanschap en professionele aanpak, met een team dat efficiënt en zorgvuldig te werk gaat. Het bedrijf staat bekend om de eerlijke prijzen en duidelijke communicatie.

Naast standaard verhuizingen, beschikken ze over de expertise om specifieke taken uit te voeren, zoals het verplaatsen van pianos en het schoonmaken van woningen. VRV Van Rens staat garant voor een betrouwbare service met oog voor detail.

Kenmerken en diensten van Vrv Van Rens Opslag

Toegankelijkheid

  • Rolstoeltoegankelijke parking

Betalen

  • Contactloos mobiel betalen
  • Pinpassen

Vrv Van Rens Opslag staat op positie 11 van 15 in verhuisbedrijven in Roermond

Klantbeoordelingen

★★★★★
★★★★★

Vrv Van Rens Opslag heeft een beoordeling van 4.7 uit 5, gebaseerd op meer dan 12 beoordelingen op Google

Geert K

Ed van Rens heeft met zijn collega's op vakkundige wijze de woning van mijn schoonmoeder ontruimd. Prettige communicatie en een faire prijs

Geert K ☆ 5/5
Thi Banh

Dit bedrijf verdient een dikke duim. Die jongens werken hard. Ze zijn niet alleen voor verhuizen, ontruiming maar ook heel goed voor de tuin. Echt een aanrader.

Thi Banh ☆ 5/5
Jeoffrey Beckers

Heel tevreden met VRV van Rens. Vakkundig personeel die goed werk heeft geleverd voor een scherpe prijs!

Jeoffrey Beckers ☆ 5/5
Besparen moet kunnen!

Dragen piano's op rolletjes de trap af en het huis uit. Prachtig vakmachap. Meesterverhuizers. En niet te duur.

Besparen moet kunnen! ☆ 4/5
marianda quadakkers

Dhr. Ed Van Rens en collega's zijn professioneel en efficiënt. Met dank!

marianda quadakkers ☆ 5/5
Rodger

Een prima bedrijf.. voor een prima prijs.. vriendelijk en hard werkend personeel.

Rodger ☆ 5/5
Rob van Neer

Denk met je mee vriendelijk en goede prijzen

Rob van Neer ☆ 5/5

Informatie over Vrv Van Rens Opslag

Adres

Vrv Van Rens Opslag bevindt zich in Loijveldweg 14, 6041 AE Roermond, Nederland

Telefoon

Het telefoonnummer van Vrv Van Rens Opslag is +31 6 57332256

Website

De website van Vrv Van Rens Opslag is: vanrensopslag.nl

Openingstijden

Maandag: 09:00–17:00
Dinsdag: 09:00–17:00
Woensdag: 09:00–17:00
Donderdag: 09:00–17:00
Vrijdag: 09:00–17:00
Zaterdag: 09:00–17:00
Zondag: 09:00–17:00

Neem contact op met Vrv Van Rens Opslag

    Vergelijkbare alternatieven voor Vrv Van Rens Opslag

    Naar boven