Castanea Bedrijfsmakelaars BV

📍 Makelaars in Hilversum

8.7

Castanea Bedrijfsmakelaars BV is een gerenommeerd makelaarskantoor gevestigd in Hilversum, gespecialiseerd in bedrijfshuisvesting. Ze bieden een breed scala aan diensten, van verhuur tot aankoop, met een duidelijke focus op het vinden van de perfecte match tussen verhuurder en huurder. Hun expertise omvat ook vloerverhuur en het bieden van creatieve oplossingen voor bestaande panden.

De aanpak van Castanea wordt gekenmerkt door een professionele en transparante werkwijze. Ze luisteren nauw naar de wensen van hun klanten en leveren een proactieve begeleiding gedurende het gehele proces, met aandacht voor zowel de financiële als functionele aspecten van de vastgoedtransactie. Ze staan bekend om hun duidelijke communicatie.

Kenmerken en diensten van Castanea Bedrijfsmakelaars BV

Serviceopties

  • Online afspraken
  • Services op bedrijfslocatie

Toegankelijkheid

  • Rolstoeltoegankelijke parking

Planning

  • Afspraak verplicht

Parkeren

  • Parkeren op het terrein

Castanea Bedrijfsmakelaars BV staat op positie 5 van 71 in makelaars in Hilversum

Klantbeoordelingen

★★★★★
★★★★★

Castanea Bedrijfsmakelaars BV heeft een beoordeling van 4.8 uit 5, gebaseerd op meer dan 113 beoordelingen op Google

Ramon Splinter

Stichting Eemhart heeft 1.250 kantoorruimte gehuurd in Hilversum via Castanea Makelaars. Vanaf het begin heeft Castanea goed geluisterd naar onze wensen en onze kantorenvisie als zorginstelling. Op basis daarvan kwam Castanea met een kantoorruimte die inhoudelijk en functioneel precies aansloot bij wat wij zochten. Het gehele traject is professioneel en transparant verlopen, zowel in de samenwerking met Castanea als met de particuliere belegger. Duidelijke communicatie, realistische verwachtingen en een prettige begeleiding gedurende het hele proces. Wij kijken terug op een geslaagde samenwerking.

Ramon Splinter ☆ 5/5
F. Mertens

Toekomstige huurders hebben vaak moeite om in een leeg kantoorpand de mogelijkheden te zien. Castanea is een betrouwbare en deskundige vastgoedpartner die begrijpt hoe presentatie en inrichting bijdragen aan succesvolle, snelle verhuur. Castanea weet daarbij de belangen van zowel de vastgoedeigenaar als de toekomstige huurder goed te verenigen. De begeleiding door Niels Bunt, Nieck de Boer en Bas Bakker ervaren wij als prettig, pro-actief, professioneel en betrokken. Faust Mertens, Maasdam Design & Build

F. Mertens ☆ 5/5
KEK Amsterdam

Isabelle heeft ons geweldig geholpen met een nieuw huurpand in Naarden. Ze reageerde overal snel en accuraat op, geen enkele vraag van onze kant was haar teveel. We hebben het contact met haar als erg prettig en professioneel ervaren. 5 sterren voor Isabel!

KEK Amsterdam ☆ 5/5
NELA Haya

Mijn ervaring met Castanea is enorm positief. Communicatie verliep snel, waardoor ik na een lange zoektocht eindelijk een mooi passend kantoor in kon. Geholpen door Isabelle en daar ben ik enorm blij mee geweest!

NELA Haya ☆ 5/5
gaby de Zwaan-den Haring

De samenwerking met Isabelle Smink was in alle opzichten zeer plezierig en effectief: een bijzonder klantvriendelijke en snel schakelende makelaar, met goed eindresultaat als gevolg, zowel voor huurder als verhuurder!

gaby de Zwaan-den Haring ☆ 5/5
M KWS

Bezichtiging gehad met isabelle… Zaken doen verloopt best langzaam en stroef.. heb een voorstel gedaan maar blijkbaar is het te veel gevraagd om überhaupt te reageren erop. Tijd verspilling!

M KWS ☆ 1/5
Jeroen Meijer

Fijn contact met Marc die gelukkig meedenkt in oplossingen om tot een goed eindresultaat te komen. Castanea en hun team zijn actief en geven duidelijke terugkoppeling!

Jeroen Meijer ☆ 5/5

Informatie over Castanea Bedrijfsmakelaars BV

Adres

Castanea Bedrijfsmakelaars BV bevindt zich in Arena 300, 1213 NW Hilversum, Nederland

Telefoon

Het telefoonnummer van Castanea Bedrijfsmakelaars BV is +31 35 646 0050

Website

De website van Castanea Bedrijfsmakelaars BV is: castanea.nl

Openingstijden

Maandag: 08:30–17:30
Dinsdag: 08:30–17:30
Woensdag: 08:30–17:30
Donderdag: 08:30–17:30
Vrijdag: 08:30–15:00
Zaterdag: Gesloten
Zondag: Gesloten

Neem contact op met Castanea Bedrijfsmakelaars BV

    Vergelijkbare alternatieven voor Castanea Bedrijfsmakelaars BV

    Naar boven