DIKS Amsterdam Zuidoost
📍 Verhuisbedrijven in Amsterdam
DIKS Amsterdam Zuidoost is een gerenommeerd verhuisbedrijf, gevestigd in Amsterdam, dat gespecialiseerd is in de verhuur van bestelwagens en vrachtwagens. Ze bieden een breed scala aan voertuigen, van compacte bestelbusjes tot grotere vrachtwagens, allemaal voorzien van moderne gemakken en een hoogwaardige uitrusting. Het bedrijf staat bekend om de efficiënte service en de goede staat van hun voertuigen.
Het is belangrijk om rekening te houden met de parkeerkosten in de omgeving bij het retourneren van de voertuigen, met name in het weekend. DIKS biedt een oplossing met een nabijgelegen gratis parkeerplaats. De CarPlay-functionaliteit in sommige voertuigen wordt door gebruikers als een groot pluspunt ervaren.
Kenmerken en diensten van DIKS Amsterdam Zuidoost
Toegankelijkheid
- Rolstoeltoegankelijke parking
Voorzieningen
- Genderneutraal toilet
Betalen
- Contactloos mobiel betalen
- Creditcards
- Pinpassen
DIKS Amsterdam Zuidoost staat op positie 32 van 84 in verhuisbedrijven in Amsterdam
Klantbeoordelingen
DIKS Amsterdam Zuidoost heeft een beoordeling van 4.7 uit 5, gebaseerd op meer dan 84 beoordelingen op Google
Prima en snelle service. Let wel op met parkeren, want je moet hier betalen voor parkeren. Achter Diks zit een grote parkeerplaats waar je de auto gratis neer kan zetten. Verder een fijne bestelauto gehuurd. Automaat en alle toeters en bellen voor een comfortabele rit.
Grote bus gehuurd voor drie dagen. Hoe het werkte met parkeren na afloop bij Diks was me in eerste instantie niet helemaal duidelijk, maar is toch goed gekomen! Volgende keer weer een Dikswagen. Ps. Ik was blij verrast dat er CarPlay aanwezig was!
Alles goed en snel kunnen regelen qua huren van een busje. Zou het zeker aanraden. Toch wel een grote 'maar' en dat zijn de parkeerkosten die je als klant betaalt als je een busje terugbrengt op zaterdagmiddag/avond. Er is tot 21u betaald parkeren en Diks sluit al om 12u 's middags. Op zaterdag. De dag dat juist veel mensen een busje komen huren in de ochtend en deze in de middag willen terugbrengen. Kost je al gauw een tientje of meer extra en je moet het vooral niet vergeten want dan is de boete voor jou plus 15 euro administratiekosten. Dit wordt als het goed is wel duidelijk verteld zodra je een busje huurt. Maar het voelt toch een beetje alsof Diks van hun probleem, het belachelijke besluit van de gemeente om betaald parkeren in te voeren in dit gebied tot 21u, jouw probleem maakt. Verder zijn de bussen wel echt nieuw, van hoge kwaliteit en kan je er gewoon Amsterdam-Centrum mee in. Aanrader dus en hopelijk komt er een oplossing voor het parkeergeld.
Eerdere ervaring gehad met een auto leasen elders. Dat was pure oplichterij. Dit is een legit bedrijf. Goede prijzen en leuk personeel! Bedankt!!!
Afgelopen week ben ik naar Diks aan de Schepenbergweg gereden omdat ik een auto wilde huren, waarmee ik een caravan van 1500 kg kon en mocht trekken. Ik werd zeer vriendelijk en heel netjes, maar vooral deskundig te woord gestaan. Ik heb de auto een Hyundai Tucson gereserveerd. Afgelopen zondag om 09.00 uur heb ik hem opgehaald. Ook toen weer werden wij vriendelijk en terzake en kundig te woord gestaan. Een collega van de receptionist liep met ons mee en wees ons op enkele krasjes die er al opzaten en welke op de tablet ook aangegeven waren. De auto zag er spic & span uit en er werd ook deskundige uitleg gegeven. Al met al hadden wij een heel erg goed gevoel bij de behandeling door het personeel van Diks aan de Schepenbergweg in Amsterdam Zuidoost. Ook de auto reed super met een caravan erachter. Zeker tot de volgende keer.👍👍
Had een slechte ervaring op een van de locaties, echter werd ik al gauw gebeld met een oplossing wat beter dan soepel verliep. Ik voelde mij gehoord. Hele fijne gast van de klantenservice
Topbedrijf met geweldige service! Wat een fantastisch bedrijf is Diks Autoverhuur! De medewerkers zijn ontzettend vriendelijk en behulpzaam. Ik wilde informeren over de kosten voor een auto om naar het buitenland te gaan. Wilson heeft mij perfect geholpen bij het kiezen van de juiste wagen voor onze groep van 9 personen. Dankzij zijn advies hebben we gekozen voor een Vito, en daar heb ik absoluut geen spijt van. Bedankt, team Diks, en speciaal Wilson, voor de uitstekende service! Ik kom zeker terug en raad dit bedrijf van harte aan.
Informatie over DIKS Amsterdam Zuidoost
Adres
DIKS Amsterdam Zuidoost bevindt zich in Schepenbergweg 30, 1105 AT Amsterdam, Nederland
Telefoon
Het telefoonnummer van DIKS Amsterdam Zuidoost is +31 20 211 1646
Website
De website van DIKS Amsterdam Zuidoost is: diks.net/vestigingen/amsterdam-zuidoost
Openingstijden
Maandag: 09:00–12:00
Dinsdag: 08:00–17:30
Woensdag: 08:00–17:30
Donderdag: 08:00–17:30
Vrijdag: 08:00–17:30
Zaterdag: 08:00–12:00
Zondag: 09:00–12:00
